אודות

משרד עו”ד קיטי מיאנג

עו״ד קיטי מיאנג עומדת בראש המשרד, העוסק בדיני משפחה על ענפיו עם התמחות עיקרית בגירושין.

עו״ד קיטי מיאנג בעלת תואר ראשון במשפטים (L.L.B) מהמסלול האקדמי המכללה למנהל בראשון לציון ומוסמכת לעריכת דין משנת 2012.

כיום לקראת סיום לימודי תואר שני למשפטים (L.L.M).

עו״ד קיטי מיאנג הינה חברה בועדה של בתי המשפט לענייני משפחה, מטעם לשכת עורכי הדין.

עו״ד קיטי מיאנג הינה מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין החל משנת 2017 הכולל התמחות בגישור משפחתי מטעם הלשכה לעורכי הדין, החל משנת 2018.

בוגרת קורסים והשתלמויות רבות בתחום דיני המשפחה והירושה.
בעלת הסמכה לעריכת יפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון לפי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות תשכ״ב 1962.

עו״ד מיאנג עוסקת בדיני משפחה, מתן ייעוץ משפטי בתחום, ניהול תיקי משפחה מורכבים, כתיבת מסמכים משפטיים, ליטיגציה בערכאות השונות וכן ניהול משא ומתן, ליווי בהליכי גישור וכן ניסוח הסכמים בתחום דיני המשפחה לרבות הסכמי ממון, הסכמי גירושין, צוואות ועוד.

ציטוטים אהובים:
״אנשים שקטים הם בעלי המוחות הקולניים ביותר״ (סטיבן הוקינג). ״. ״אתם מה שאתם חוזרים ועושים כל הזמן. מצוינות איפוא, היא לא אקט, אלא הרגל״ (אריסטו).

״אנשים שקטים הם בעלי המוחות הקולניים ביותר״ (סטיבן הוקינג). ״אתם מה שאתם חוזרים ועושים כל הזמן. מצוינות איפוא, היא לא אקט, אלא הרגל״ (אריסטו).

בנימה אישית

עו״ד קיטי מיאנג נשואה ואם לשלושה ילדים.

בזמנה הפנויה עוה״ד קיטי מיאנג הינה פעילה חברתית ועוסקת בפעילויות חברתיות שונות ומגוונות.

החזון שלי

יד ביד ולב אל לב

הליך גירושין הוא אחד המשברים הקשים ביותר שיעבור אדם בחייו.

כמעט כל לקוח/ה שנכנסים בדלתי שומעים ממני במהלך הפגישה כי הליך גירושין לפחות בתחילתו, משול למוות בעוד האדם בחיים. עסקינן בדיני נפשות ובדיני ממונות ובעיקר החלום ושברו שהתנפץ לרסיסים.

יחד עם זאת ועל אף הקושי הגדול שבפירוק התא המשפחתי, הניסיון לימד אותי שהתחושות המלוות את הלקוחה/ה, לא יישארו כך לנצח ובעזרת ליווי צמוד, אישי, נכון ומקצועי המגובה בידע משפטי וניסיון עשיר, כל הליך יכול ויסתיים על הצד הטוב ביותר ועם תקווה לעתיד טוב, נכון ומאושר יותר.

כפי שחליפה נתפרת על פי מידותיו של האדם, כך נתפרת האסטרטגיה בניהול תיק גירושין וזה מה שאני מביאה עמי. היכולת לתפור אסטרטגיה בכל תיק בהתאם ללקוח/ה אותם אני מייצגת ובהתאם למצב המשפטי ולא פחות חשוב בהתאם לצד השני, זה מהות ניהול אסטרטגיה חכמה ונכונה ובעולם דיני המשפחה כל תיק מגלם בתוכו אסטרטגיה שונה וכל תיק הוא עולם שלם ואחר.

החזון שלי הוא לעמוד לצידך ולהתאים לך את האסטרטגיה הכי נכונה ומדויקת עבורך יד ביד.

Open chat
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
איך אפשר לעזור?