גירושין

הליך גירושין הינו הליך מורכב הטומן בחובו אתגרים משפטיים ורגשיים.

תמיד אני אומרת כי בתחילתו של הליך גירושין ישנה תחושה של מוות בעוד האדם בחיים. התחושה מדמה סוג של אבל, התנפצות החלום, החשש מהלא נודע, אבל ככל שהזמן עובר ועם הליווי הנכון, העתיד מתבהר והחיים שאחרי לפתע נראים טובים יותר משהיו.

בדיוק מסיבה זו ישנה חשיבות מכרעת בליווי של עורך דין המתמחה בדיני משפחה בעל ידע משפטי נרחב וניסיון עשיר הנדרשים לשם הבטחת הזכויות והאינטרסים של כל לקוח ולקוחה. משרד עו״ד קיטי מיאנג פה לעשות לכם קצת סדר.

כאשר בני זוג הגיעו למשבר שאינו בר איחוי והתקבלה בין הצדדים החלטה לסיום המערכת הזוגית, בין אם ההחלטה משותפת ובין אם ההחלטה הינה חד צדדית ישנם מס' נושאים שעליהם להסדיר כגון: גירושין, מזונות ילדים, פירוק שיתוף ואיזון משאבים, אחריות הורית ועוד.

לכן ישנה חשיבות בבחירת עורך דין אשר יסלול עבורכם את האסטרטגיה המשפטית המדויקת ביותר עבורכם, לצד ליווי צמוד וההבנה של מכלול נסיבות התיק בפן המשפטי והאישי וברגישות מקסימלית, תוך ראיית השיקולים והאינטרסים של כל לקוח.

לכאורה כל לקוח המבקש להתגרש ינהל מס' תיקים אולם כל מקרה שונה בתכלית ממשנהו ולכן ישנה חשיבות בעבודה עם עורך דין הבקיא ברזי התחום שידע לתפור את האסטרטגיה המדויקת ביותר לכל לקוח בהתאם למגוון רחב של הנתונים הספציפיים לכל מקרה.
בניית אסטרטגיה מותאמת אישית לכל לקוח היא לב ליבו של התיק והבסיס להצלחתו תוך ראייה כוללת של כלל הנתונים כיום לצד צפי לעתיד.
זו המומחיות של משרדנו – בניית אסטרטגיה נכונה ומדויקת עבור הלקוחות שלנו, הכל נעשה בליווי אישי, ברגישות ובמקצועיות במטרה להגן ולשמור על הזכויות והאינטרסים של הלקוחות שלנו. לשם כך אנחנו פועלים במגוון דרכים:

  • היכרות זה שם המשחק – הליך גירושין הינו הליך אמוציונלי במיוחד ולכן אתם תרצו שיהיה לצידכם עורך דין שלא רק יהיה מקצועי בתחומו אלא גם רגיש ויבין את המורכבות בתיק בו אתם נמצאים. בדיוק לשם כך אנחנו נרצה להתחיל בהיכרות ראשונית – במהלך ההיכרות תקבלו מענה לכל שאלותיכם, נדבר על הפחדים, חששות, נכיר אחד את השני וננסה להפיג את החששות.
  • ניתוח והצגה של דרכי פעולה – לאחר שהכרנו אחד את השני ונתנו מענה למגוון רחב של שאלות שמעסיקות אתכם סביב נושא הגירושין ומה יקרה ביום שאחרי אנחנו נציג בפניכם את דרכי הפעולה האפשריות מבחינה משפטית. אנו נציג את כל הדרכים בשקיפות מלאה תוך לצד ההמלצות שלנו.
  • בניית התיק וגיבוש אסטרטגיה – בשלב זה אנחנו נבנה את הבסיס לעיקר הטענות ונבנה את האסטרטגיה המתאימה ביותר לניהול התיק שלכם.

משרדנו פועל ללא לאות על מנת להבטיח טיפול משפטי ייסודי תוך הסתכלות רחבה על הנעשה בעולמות המשפט.

משרדנו מתמחה בדיני משפחה ותופר כל תיק בהתאמה אישית ללקוח תוך כדי דגש על מתן שירותי משפטי יסודי ומעמיק כשלנגד עינינו אנחנו רואים בכלב שלב ושלב את המורכבות הרגשית בה אתם נמצאים, המורכבות הכלכלית, האנושית והמשפטית שטמונים בכל מקרה לגופו.
כחלק מן השירותים הניתנים במסגרת ניהול התיק ישנם גם: הסכמי גירושין, כתובה, פיצויי גירושין, הסכמי שלום בית לחילופין גירושין, חלוקת רכוש, מזונות, אחריות הורית והסדרי שהות, ידועים בציבור, תביעות נזיקיות במשפחה, ועוד נושאים רבים.
אנו מזמינים אתכם להתקשר לשיחת ייעוץ – משרד עו״ד קיטי מיאנג

Open chat
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
איך אפשר לעזור?